AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI

28.05.2018

24 Kişi Okumuş

0 Yorum

AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI

AK PARTİ TEŞKİLATI İFTARDA AYNI SOFRADA BULUŞTU

“VAKİT AKSARAY VAKTİ”

AK Parti Aksaray il teşkilatı tarafından düzenlenen il danışma meclis toplantısı, Parti teşkilatının her kademesinden yoğun ilgi gördü. Meclis toplantısında partililer birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kültür park içerisinde yer alan Gala Delux salonda gerçekleşen il danışma, istişare ve değerlendirme toplantısına Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, ve Mustafa Serdengeçti, Milletvekili adayı Muhammed Aktaş, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, önceki dönem Milletvekili ve Bakanı Ali Rıza Alaboyun, önceki dönem Milletvekili Nevzat Palta, İl Genel Meclis Başkanı Muammer Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanımız Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Emin Kılıç ve teşkilat mensupları katıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, selamla konuşması yaparak partilileri selamladı. İl Başkanı Hüseyin Altınsoy “Herkesin Ramazan ayının tebrike diyorum. Bizim yüreğimizin orta yerinde kanayan Filistin için dua istiyoruz. Ülkemiz gönül coğrafyasında yaşayan her zulme karşı çıkıyor, zalimlere sesini yükseltip hesap soruyor. Bütün bunlar güçlü kararlı her bakımdan istikrarlı bir ülke olduğumuz için gerçekleşiyor. Tüm bunlar cesaret sahibi, milletin adamı Sayın Recep Tayyip Edoğan’ın dik duruşu milet sevdası, hak aşkıyla oluyor. Güçlü bir ülke ancak güçlü bir liderle mümkündür. Recep Tayyip Erdoğan güçlü bir lider olmakla birlikte mazlumların umudu, zalimlerin korkulu rüyasıdır. İşte bu nedenle 24 Haziran seçimleri bugüne kadarki seçimlerden daha önemli hale gelmiştir. Biz liderimizi 24 Haziranda başkan yapacağız. Ve Kazanan tüm Türkiye ve mazlumlar olacaktır.

Şimdi AK Parti’nin karşısında birbirine benzemeyenler yan yana gelmişler, Tayyip Erdoğan’ı Başkan yaptırmayacaklarını ve meclis çoğunluğunu elinden alacaklarını söylüyorlar. AK Parti milletin yanında olduğu için, bu teşkilat milletin kalbinde yer alacaktır. Onlar öyle söylerken bizde tam aksine ‘Liderimizi Başkan yapacağız ve başaramayacaksınız’ diyoruz.

Milletin adamını başkan yapacağız. Gücün sahibi ve kararın sahibi bu aziz millettir. Bu güne kadar milletin ne halde olduğuyla ilgilenmiş, Milletin sofrasına oturmamış, gözlerine bakmamış, derdini paylaşmamış, yavrusunun başını okşamamış bir kitle ile karşı karşıyayız. Biz teşkilat olarak 24 Hazirana kadar çalışmaya hazırız. Gerekirse kapı kapı gezerek anlatacağız, destek ve dua alacağız” diyerek 27 Mayıs darbe ile ilgili Adnan Menderese ve arkadaşlarını rahmetle andığını ifade etti.

Ardından bir önceki dönem Milletvekili Nevzat Palta, selamlama konuşması gerçekleştirdi. Böyle bir teşkilat ile bu organizasyonda olmaktan mutluluk duyduğunu açıklayarak “Hesap şahsi ve küçük

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz