AKSARAY GENÇLİK FESTİVALİ BAŞLIYOR

02.05.2018

44 Kişi Okumuş

0 Yorum

4-6 Mayıs Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Festivalde Geleneksel Oyunlar Başta Olmak Üzere Teknolojiden Müziğe Kadar Her Yaşa Uygun Etkinlikler Var.

Aksaray Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan Aksaray Gençlik Festivali 4 – 6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

festival

Özellikle de gençlerin merakla beklediği Gençlik Festivali 4 Mayıs Cuma günü bu yılda yine Kılıçaslan Parkında başlıyor. Festivalin ilk günü yani Cuma günü saat 20.00’da pop müziğinin parlayan yıldızı Elif Kaya sahne alacak.

5 Mayıs Cumartesi günü ise yine saat 20.00’da Gençlerin severek dinlediği pop müziğinin sevilen isimlerinden Buray konseri gerçekleşecek.

Festivalin son günü ise 6 Mayıs Pazar günü saat 20.00’da kendilerine özgü müziği ile dikkat çeken grup Kolpa sahneye çıkacak.

Ayrıca festivalde birbirinden farklı oyun ve etkinliklere yer alacak. Sokak Oyunları, Okçuluk, 12 D sinema, genç sahne, play station, paint ball gibi oyunlarla gençler eğlenceye doyacak.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 4 Mayıs Cuma günü saat 14.00’da başlayacak olan Gençlik Festivalinde özelliklede gençleri bekleyen bir dolu sürprizlerin olduğunu açıkladı. Başkan Yazgı, 3 gün boyunca sürecek festivale herkesi davet etti.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz