Bakım Rehabilitasyon Merkezinden el emeği göz nuru sergisi

26.07.2018

24 Kişi Okumuş

0 Yorum

Yeşim Pekmez: “Aksaraylıları bu sergiyi mutlaka görmeye davet ediyoruz”

Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürlüğüne bağlı Aksaray Engelli Bakım Rehabilitasyon Merkezi tarafından el emeği göz nuru hediyelik eşya sergisi açıldı.

Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez Hanımefendi Adese’de açılan sergiyi ziyaret etti. Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürü İsrafil Aktürk, merkez idareci ve öğretmenler ile sergide yer alan ürünlerin üretiminde çalışan gençlerle görüşen Pekmez; ahşap boyama, rapido çalışmaları ve süsleme ürünlerinden oluşan sergiyi çok beğendiğini söyledi.

Pekmez, merkezde kalan 30 gencin öğretmenleri ile birlikte çok güzel eserler ortaya çıkardığını belirterek sergide satışa sunulan ürünleri inceledi.

Yeşim Pekmez Hanımefendi satış fiyatlarının da çok uygun olduğunu belirterek Aksaraylıları Pazar gününe kadar açık kalacak sergiye davet etti.

Pekmez; merkezde kalan ve yazdığı şiirleri kitap olarak bastırılan Talip Kaya ile bir süre sohbet etti. Kaya, Şiir kitabını imzalayarak Yeşim Pekmez Hanımefendi’ye takdim etti. İl müdürü Aktürk; Bakım Rehabilitasyon Merkezi idareci ve öğretmenleri ile merkezde kalan gençleri tebrik eden Yeşim Pekmez; duyduğu memnuniyeti belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz