BAŞKAN YAZGI, AK HEYETLE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

28.05.2018

40 Kişi Okumuş

0 Yorum

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin, AK Parti heyetiyle birlikte çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Esnaf ziyaretine AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, Ak Parti Aksaray Miletvekili adayı Muhammet Aktaş, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanım Mehmet Emin Kılıç ile partililer katıldı.

Ak Heyet Ziyaretleri

Ak Heyet Ziyaretleri

Ziyaret sırasında ilgiyle karşılanan Başkan Yazgı ve AK Parti heyeti, esnaflarla hasbıhal edip karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Milletvekilleri İlknur İnceöz, Mustafa Serdengeçti ve Cengiz Aydoğdu, hükümet nezdinde Aksaray’a ve vatandaşlara hizmet konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade ederek Ak Parti Milletvekili adayı Muhammet Aktaş tanıtıldı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise amaçlarının Aksaray’ı bir marka şehir haline getirmek olduğunu söyledi. Başkan Yazgı, “Bizim ortak amacımız, sayın vekillerimizin de destekleriyle şehrimizi marka şehir haline getirmektir. Bunun içinde gece gündüz faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hep birlikte Aksaray’ımızı marka şehir yapacağız” dedi.

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz