BAŞKAN YAZGI, CUMHURİYET MAHALLESİNDEKİ KADIN AKTİVİTE MERKEZİ İNŞAAT ALANINDA İNCELEMEDE BULUNDU

24.05.2018

25 Kişi Okumuş

0 Yorum

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Belediye tarafından TOKİ Bölgesine yaptırılmakta olan Kadın Aktivite Merkezi inşaat alanında incelemede bulundu.

Başkan Yardımcılarıyla birlikte Kadın Aktivite Merkezi alanına gelen Başkan Yazgı, inşaat alanını tamamen gezerek, müteahhit firma yetkilisinden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, TOKİ bölgesine yapılmakta olan Kadın Aktivite Merkezinin bölgede yaşayan hanımlara çok faydalı bir tesis olacağını ifade ederek açıklamasında şu görüşlere yer verdi “Bu bölge 15-20 bin nüfusun bulunduğu bir alan. Bu bölgede yaşayan hanımlarımızın kendi el becerilerini geliştirebileceği, aktiviteler yapabileceği bir alan olacak. Bu projeye start verdiğimiz andan itibaren çalışmalar en kısa zamanda başladı. Bu projenin ilkini Fatih Mahallesi’nde gerçekleştirmiştik, bu da ikincisi olacak. Orada ne gördüyseniz burada da aynıları olacak. Hamamı olacak, havuzu olacak, spor aletleri olacak, kursiyerlerimizin el emeklerini geliştirecekleri kurs alanları olacak. Bu bölgeye yaptığımız kadın aktivite merkezimiz, Cumhuriyet, Yunus Emre ve Çiftlik mahallesi sakinleri başta olmak üzere tüm halkımıza hitap edecek niteliktedir. İnşallah tamamlanıp hizmete açtığımız zaman halkımıza güzel bir hizmet daha sunmuş olmanın gururunu yaşayacağız” Dedi.

BAŞKAN YAZGI CUMHURİYET MAHALELESİNDEKİ KADIN AKTİVİT MERKEZİ İNŞAAT ALANINDA İNCELEMEDE BULUNDU

 

BAŞKAN YAZGI CUMHURİYET MAHALELESİNDEKİ KADIN AKTİVİT MERKEZİ İNŞAAT ALANINDA İNCELEMEDE BULUNDU

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz