İL BAŞKANI ALTINSOY’UN, 1 MAYIS MESAJI

01.05.2018

14 Kişi Okumuş

0 Yorum

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Altınsoy, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bizler millet olarak, işçilerimizin alın terinin önemini, kutsallığını bilen, bütün insanlığa örnek bir dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız.

başkan altınsoy

Bu anlamda hükümetimiz, milletimizden aldığı güçle, daha güçlü, daha huzurlu, daha gelişmiş, insan hak ve hürriyetlerinin özgürce yaşanabildiği bir Türkiye için çalışmalarını sürdürüyor. Bununla birlikte, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olan işçi bayramının insan onuruna yaraşır bir şekilde bayram havasında, huzur, güven ve barış ortamında kutlanması için herkesin üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olması faydalı olacaktır. Bizlerin de arzusu ve çalışmalarımızdaki temel hedefimiz, çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığının iyi bir derecede olduğu ortamlarda çalışmalarıdır.

AK Parti döneminde her zaman işçi kardeşlerimizin yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. AK Parti 16 yıldır verdiği sözlerin tümünü yerine getirdiği gibi işçi kardeşlerimize verilen kadro sözünü de yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Kadın işçilerimize doğum izninden, süt iznine, yarım zamanlı çalışmaya kadar bütün haklar verilmiştir. Bu vesile ile işçi ve emekçi vatandaşlarımızın Emek ve Dayanışma günlerini en kalbi duygularımla kutluyorum” ded

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz