Vali Pekmez Polis Kontrol Noktasında Görevli Polislerle Birlikte Sahur Yaptı

27.05.2018

25 Kişi Okumuş

0 Yorum

Aksaray Valisi Aykut Pekmez Aksaray-Adana karayolu denetleme-yol kontrol noktasında nöbet tutan polislerle birlikte sahur yaptı.

Vali Aykut Pekmez eşi Yeşim Pekmez Hanımefendi, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül eşi Semiha Sarıgül, Aksaray İdare Mahkemesi Başkanı Osman Erkan, Emniyet Müdürü Ali Karabağ eşi Reyhan Karabağ ve Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık ile birlikte Aksaray-Adana karayolu üzerinde bulunan polis kontrol ve denetleme noktasını gece 02:00’da ziyaret etti.

Kontrol ve denetleme noktasında nöbet tutan ve uygulama yapan polislerle birlikte sahur yemeği yiyen Vali Pekmez ve beraberindeki heyet görevli şube müdürleri ve polislere bir süre sohbet etti. Vali Pekmez; halkın can ve mal güvenliği için 24 saat kesintisiz görevi başında bulunan emniyet teşkilatı mensuplarının huzur ve güven için fedakârca çalıştığını bildirdi.

Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ, teşkilat mensupları olarak ziyaretten ve birlikte sahur yapmaktan duydukları memnuniyeti belirtti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz