VİAFEN Koleji Gazetecileri Ağırladı.

VİAFEN Koleji Gazetecileri Ağırladı.

 VİAFEN Koleji Gazetecileri Ağırladı.

VİAFEN KOLEJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET DERİN;

Özel Vizyon Anadolu ve Fen Lisesi (ViaFen) Koleji yönetim kurulu başkanı Mehmet Derin 2019 yılında açmış olduğu eğitim yuvasını Aksaray’ın medya  mensuplarına tanıttı.

1998 yılında başlamış olduğu eğitim hayatına aralıksız devam ettiğini ve neslin daha eğitimli, donanımlı yetişmesi için kendisini, ömrünü eğitimine adadığını söyledi.

 2002- 2006 yılları arasında Aksarayspor başkanlığı yapan Derin, geçmiş dönemde siyasete soyunduğunu ancak herkesin kendi işini yapması düsturu gereğince, bundan sonra eğitimden başka bir işe  bakmayacağını çocuklarımızın, gelecek nesillerin daha eğitimli, daha donanımlı ve daha iyi yetişmesi için kendisini eğitime adadığını söyledi.

ViaFen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Derin,  Aksaray Üniversitesi kampüsünün hemen sınırlarına yapılan eğitim yuvasının birçok şehre, bir çok eğitimciye örnek olduğunu söyleyerek; anfi derslikleri, normal derslikler, anfi salon, sınav salonu, konferans salonu, kütüphanesi, spor salon, laboratuvarı, ders çalışma salonları, yemek hanesi ile örnek özel okulu olduğunu söyledi. Derin:" Okulumuzda 200’ü Aksaray Özel ViaFen Vizyon Anadolu Lisesi, 250’si de Fen Lisesi olmak üzere 450 öğrenci ile eğitim veriyoruz. ViaFen’de  öğrencilerimizin dışında özel sınavlara hazırlanan öğrencilerde  kampa girerek sınavlara hazırlanıyorlar. Amacımız çocuklarımızın, daha iyi eğitim alarak daha iyi okullar kazanması ve ülkemize katkı sağlamasını istiyoruz” dedi.

ViaFen Koleji  yönetim kurulu başkanı Mehmet Derin:" Okulumuz 10 bin m2 alan üzerine kurulmuş olup, karşı blokta yönetim ve idare merkezi vardır. İçinde bulunduğumuz binada ise sadece eğitim yapmaktayız. 32 tane derslik, 4 tane anfi sınıf, 400 m2lik bir tane sınav salonu, 350 kişilik kütüphanemiz ve  laboratuvarlarımız ile eğitim-öğretim yapıyoruz" dedi.

 BAŞKAN DİNÇER’DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN DİNÇER; “GAZİLERİMİZ GÖSTERDİKLERİ KAHRAMANLIKLARLA DAİMA O...

AKSARAY VALİ YARDIMCILARINDAN ASÜ REKTÖRÜ ARIBAŞ'A ZİYARET

Aksaray Vali Yardımcıları Murat Çağrı Erdinç ve Şeyma Polat Balak,...

TOGG, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildi

TOGG, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildi

TEMA GÖNÜLLÜLERİ AKSARAY'I TEMİZLEDİ.

16 Eylül Dünya Temizlik Günü etkinliği kapsamında Aksaray TEMA Gön...

MHP İL BAŞKANI BURHANETTİN KARATAŞ'IN "19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJ...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin KA...

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Sosyal Güvenlik Kurumunu ziya...

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu; “Kamu hizmetlerinde vatandaşların memn...

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE'nin 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ BAS...

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE'nin 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ BAS...

AKSARAY BELEDİYESİ ENGELLİLERE AKÜLÜ ARAÇLARINI TESLİM ETTİ

AKSARAY BELEDİYESİ ENGELLİLERE AKÜLÜ ARAÇLARINI TESLİM ETTİ