AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ “BAŞKANIMIZI VE EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YUSUF ZİYA YILMAZ “EVREN BAŞKAN YAPTIĞI PROJELERLE AKSARAY’I GELECEĞE TAŞIYOR”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YUSUF ZİYA YILMAZ YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YUSUF ZİYA YILMAZ “EVREN BAŞKAN YAPTIĞI PROJELERLE AKSARAY’I GELECEĞE TAŞIYOR”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ “BAŞKANIMIZI VE EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yerel Yönetimlerden sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte yapımı devam eden Yeni Belediye hizmet binasını inceledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, “Yeni Belediye hizmet binası Aksaray’ın gelişimine ciddi katkılar sunacaktır” dedi.

Bir dizi ziyaret ve açılış için Aksaray’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Aksaray ziyaretinde saha incelemelerinde bulundu. Hoca Ahmed Yesevî Kitap Konağı açılışının ardından Belediye Başkanları istişare toplantısı sonrasında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ev sahipliğinde Aksaray Belediyesi Yeni Hizmet Binasının inşaatında incelemelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyarete Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Müzehher Belma Erdoğan, Lokman Ertürk ve Veli Böke de eşlik etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mevcut belediye hizmet binasının artık ihtiyacı karşılayamaz durumda olduğunu ve bu sebeple yeni hizmet binasının zaruri hale geldiğini bildirdi.

Aksaray Belediyesi Yeni Hizmet Binası projesinin içeriği hakkında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’a bilgi veren Belediye Başkanı Dinçer, “Yeni belediye hizmet binamızı 66 bin metrekarelik arsaya inşa ediyoruz. 2 bloktan oluşan yeni hizmet binamız 31 bin 816 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek. 4 katlı olarak inşa edilen projemiz içerisinde otoparklara ve yeşil alanlara yer verdik. Önümüzdeki aylarda bu projemizi tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI AKSARAY’IN GELİŞİMİNE KATKI SUNACAK

Aksaray Belediyesi Yeni Hizmet Binasının projesini inceleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkanı Dinçer’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Ülke genelinde AK Parti belediyeciliğinin hizmet ve eser belediyeciliğine dönüştüğünün altını çizen Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Değerli Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’in Aksaray’a yaptığı hizmetleri yakından görmek için Aksaray’a geldik. Şu an belediye hizmet binası inşaatı alanındayız. Projesini inceledik ve yeni belediye hizmet binası Aksaray’ın gelişimine katkı sunacak. Yerel yönetimler olarak projeyi çok beğendik. Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum.

2024 seçimlerine hazırlık aşamasında iken Belediye Başkanımız Evren Bey’e her konuda destek olacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum.

Aksaray’da hemen hemen her noktasında Aksaray Belediyesi görüyoruz. Belediyemiz çalışıyor. Evren Başkan yaptığı projelerle Aksaray’ı geleceğe taşıyor” ifadelerini kullandı.BAŞKAN DİNÇER’DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN DİNÇER; “GAZİLERİMİZ GÖSTERDİKLERİ KAHRAMANLIKLARLA DAİMA O...

AKSARAY VALİ YARDIMCILARINDAN ASÜ REKTÖRÜ ARIBAŞ'A ZİYARET

Aksaray Vali Yardımcıları Murat Çağrı Erdinç ve Şeyma Polat Balak,...

TOGG, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildi

TOGG, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildi

TEMA GÖNÜLLÜLERİ AKSARAY'I TEMİZLEDİ.

16 Eylül Dünya Temizlik Günü etkinliği kapsamında Aksaray TEMA Gön...

MHP İL BAŞKANI BURHANETTİN KARATAŞ'IN "19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJ...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin KA...

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Sosyal Güvenlik Kurumunu ziya...

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu; “Kamu hizmetlerinde vatandaşların memn...

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE'nin 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ BAS...

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE'nin 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ BAS...

AKSARAY BELEDİYESİ ENGELLİLERE AKÜLÜ ARAÇLARINI TESLİM ETTİ

AKSARAY BELEDİYESİ ENGELLİLERE AKÜLÜ ARAÇLARINI TESLİM ETTİ