1

İHTİSASLAŞMADA İLK YIL BAŞARILARLA GEÇTİ

2

ORTA ANADOLU BÖLGESİ BİTKİSEL ÜRETİM GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

3

Siyah Beyazlı Camia İçin Yardım Yemeğinde Buluştular AKSARAY SPOR İÇİN TEK YÜREK OLDULAR

4

68 AKSARAY BELEDİYESPOR’A DESTEK YAĞDI AKSARAY TAKIMINA SAHİP ÇIKTI

5

AKSARAY’IN COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİ ADANA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

6

AKSARAYLI HANIMLAR AKMEK KURSLARI İLE GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR

7

TSYD YILIN EN İYİLERİ

İLGİLİ HABERLER


AKSARAY BELEDİYESİ “BENİM GÖZÜMDE ENGELSİZ YAŞAM”ADLI FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLİYOR

AKSARAY BELEDİYESİ “BENİM GÖZÜMDE ENGELSİZ YAŞAM”ADLI FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Aksaray Belediyesi engelsiz yaşama dikkat çekmek amacıyla “Sen De Çek Dünya Görsün, Benim Gözümde Engelsiz Yaşam” adlı fotoğraf yarışması düzenliyor.

 

Sosyal ve Kültürel Belediyeciliğe her anlamda önem veren Aksaray Belediyesi, engelsiz yaşama dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak aynı zamanda engelli bireylerin yaşamın tüm alanlarına etkin katılımını sağlamak için ‘Benim Gözümde Engelsiz Yaşam’ temalı fotoğraf yarışması düzenliyor.

 

Yarışmada, Aksaray İl sınırları içerisinde engelli vatandaşlarımızın hayatı, etkinlikleri, toplumsal yaşamlarını geniş bir perspektiften değerlendiren ve konu alan tüm fotoğraflar değerlendirmeye alınacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler başvuru formunu www.aksaray.bel.tr adresinden indirmek suretiyle temin edebilir, kendilerine ait olduğunu beyan ettikleri fotoğrafları yarisma@aksaray.bel.tr e-mail adresine gönderebilirler.

 

15 Kasım 2019 başlayan fotoğraf yarışması 29 Kasım 2019 Cuma Saat: 17.00 tarihleri arasında son bulacak. Sonuçlar 01 Aralık 2019 tarihinde açıklanacak. Yarışmada en az 5 megapiksel çözünürlükte çekilmiş dijital formatta kabul edilecektir. Uygun çözünürlükte çekilen cep telefonu çekimleri de gönderilebilir.

 

Daha önce başka yarışmalarda ödül almış fotoğraflar ve deklanşör farklılığı içerenler yarışmaya katılamaz. Katılıp ödül alırsa ödülleri geri alınır. Bu durum diğer yarışmacıların değerlendirmelerini etkilemeyecek.

 

 

1.lik Ödülü Dizüstü bilgisayar

2.lik Ödülü Fotoğraf Makinesi

3.lük Ödülü Tablet

 

 

KATILIM KOŞULLARI:

· Katılım ücretsizdir.

 

· Yarışmaya seçici kurul üyeleri ve yakınları, Aksaray Belediyesi Çalışanları dışında tüm fotoğraf severler katılabilir