1

İHTİSASLAŞMADA İLK YIL BAŞARILARLA GEÇTİ

2

ORTA ANADOLU BÖLGESİ BİTKİSEL ÜRETİM GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

3

Siyah Beyazlı Camia İçin Yardım Yemeğinde Buluştular AKSARAY SPOR İÇİN TEK YÜREK OLDULAR

4

68 AKSARAY BELEDİYESPOR’A DESTEK YAĞDI AKSARAY TAKIMINA SAHİP ÇIKTI

5

AKSARAY’IN COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİ ADANA’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

6

AKSARAYLI HANIMLAR AKMEK KURSLARI İLE GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR

7

TSYD YILIN EN İYİLERİ

İLGİLİ HABERLER


BAŞKAN DİNÇER “AKSARAY SPORA HERKES DESTEK OLMALI”

BAŞKAN DİNÇER “AKSARAY SPORA HERKES DESTEK OLMALI”

TFF 3. Lig 1 Grubun Güçlü Ekibi Aksaray Belediye Spor’a maddi ve manevi destekler devam ediyor.

Hafta sonu kendi sahasında Artvin Hopa Sporu ağırlayacak olan Aksaray Belediye Spor’a ana sponsoru Özel İnova Hastanesi tarafından moral yemeği düzenlenerek prim sözü verildi.

Ağaçlı Restoranda düzenlenen moral yemeğine; Aksaray Valisi Ali Mantı, Kulübün Onursal Başkanı Belediye Başkanı Evren Dinçer, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Alay Komutan Vekili Jandarma Yarbay Hikmet Kaya, Özel İnova Hastanesi yönetim Kurulu Başkanı Çapan Aktaş ve Özel İnova Hastanesi kurucusu uzman Dr. Türkcan Coşkun, Kulüp Başkanı Cem Çorakçı, Teknik heyet, futbolcular ve basın mensupları katıldı.

Aksaray Belediye Sporun Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı konuşmada Aksaray spora destek veren başta İnova Hastanesi olmak üzere herkese Teşekkür ederek “Bu yemeği organize eden inova hastanesine misafirperverliklerinden dolayı Teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar Aksaray sporumuzun her zaman yanındalar. Maddi manevi destekliyorlar. Diğer Aksaraylı işadamlarımız, esnaf ve Gönültaşlarımızın olduğu gibi. Aksaray sporumuz şu an göz ardı edilmeyecek bir başarıya imza atıyor. Aksaray’ımız şehir olarak tamamen Aksaray sporun maçlarına kilitlenmiş ve bununla meşgul olmak durumunda. 3 Lige üst sıralarda yer alıyoruz. Bu ivmenin ve başarının devam etmesini diliyoruz. Hemşerilerimize de buradan sesleniyoruz takımlarının yanında olsunlar. Aksaray spor herkesin takımı. Her zaman takımlarının yanında olup desteklesinler. ”ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmanın ardından İnova Hastanesi yetkilileri, Aksaray Belediye Sporlu futbolculara müjde vererek, bu hafta sonu kendi sahasında misafir edeceği Artvin Hopa Spor maçını kazanmaları halinde futbolcular ve teknik heyete pirim sözü vaat ettiler.