M.H. P. Genel Başkan yardımcısı Dr. Pelin Yılık Mersin’de 

M.H. P. Genel Başkan yardımcısı Dr. Pelin Yılık Mersin’de

M.H. P. Genel Başkan yardımcısı Dr. Pelin Yılık Mersin’de 
MHP Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık , Genel Başkan Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin talimatları ile İl KAÇEP komisyon Başkanlığının düzenlemiş olduğu KADIN ve SİYASET konulu toplantıya katılım sağladılar .
Programın ilk gününde Tarsus ilçesinde ziyaretlerde bulunan Sayın Pelin Yılık a MYK üyesi Serdar Soydan İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli , İl Başkan yardımcısı Esra Aydın , İlçe Başkanı Mehmet Çelik , İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen , İlçe KAÇEP Başkanı Yeşim İçgören ,Meclis üyesi Nüket Koç eşlik ettiler 

Programın ikinci gününde  Sayın Pelin Yılık  İl KAÇEP Komisyon başlanıldığının düzenlemiş olduğu KADIN VE SİYASET konulu toplantıya katılım sağladılar . Genel Başkan Yardımcısı  Sn. Dr. Pelin YILIK, MYK Üyesi Serdar Soydan, İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Cumhurittifaķı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İlçe KAÇEP Başkanları ve KAÇEP üyeleri, Kadın Meclis Üyeleri, şehit aileleri, özel çocuklar ve ailelerinin katılımları ile "Kadın ve Siyaset" konulu programı gerçekleştirdi.
MHP İl Kaçep Başkanı Fadime ŞEN , Genel Başkan Yardımcısı Dr.Pelin Yılık'a, sunumlarından dolayı Doç. Dr. Esma Özdaşlı hocaya ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı  Sn.Pelin Yılık , İl Başkanlığına geçerek parti yönetimini  ziyaret etti. Teşkilatımızın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretleri için Kıymetli Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyoruz.
Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Aile ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn.Pelin YILIK hanımefendi, nin bir sonraki ziyareti Toroslar ilçemizde yaşayan engelli kardeşimiz  Kurtuluş Kaya oldu. 
Daha sonra şehidimiz Celil Mutlu'nun emanetleri Melike kardeşimiz  ve bebeğini, MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn.Pelin Yılık hanımefendi;  İl Başkan Yardımcısı Esra AYDIN , İl KAÇEP Komisyon BaşkanıSn.Fadime Şen, Toroslar Belediye Başkanının  Eşi Sn.Meltem Özcan Yılmaz ve Doç.Dr Esma Özdaşlı hanımefendilerle birlikte ziyaret ettilerBAŞKAN DİNÇER’DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN DİNÇER; “GAZİLERİMİZ GÖSTERDİKLERİ KAHRAMANLIKLARLA DAİMA O...

AKSARAY VALİ YARDIMCILARINDAN ASÜ REKTÖRÜ ARIBAŞ'A ZİYARET

Aksaray Vali Yardımcıları Murat Çağrı Erdinç ve Şeyma Polat Balak,...

TOGG, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildi

TOGG, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası'na teslim edildi

TEMA GÖNÜLLÜLERİ AKSARAY'I TEMİZLEDİ.

16 Eylül Dünya Temizlik Günü etkinliği kapsamında Aksaray TEMA Gön...

MHP İL BAŞKANI BURHANETTİN KARATAŞ'IN "19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJ...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin KA...

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Sosyal Güvenlik Kurumunu ziya...

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu; “Kamu hizmetlerinde vatandaşların memn...

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE'nin 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ BAS...

Aksaray Baro Başkanı Av. Ferit KÖSE'nin 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ BAS...

AKSARAY BELEDİYESİ ENGELLİLERE AKÜLÜ ARAÇLARINI TESLİM ETTİ

AKSARAY BELEDİYESİ ENGELLİLERE AKÜLÜ ARAÇLARINI TESLİM ETTİ